Als chauffeur ben je hét visitekaartje van Hocras. Jij maakt jouw klanten blij door de producten met zorg en op tijd te bezorgen. Zo kom je bij de leukste restaurants, het café in een dorp, sportkantines of een bedrijfsrestaurant in de grote stad. Soms maak je een verre rit naar de uithoeken van ons land. Met de mooie herkenbare Hocras wagen gevuld met handzame rolcontainers ben je een graag geziene gast en kijken de klanten naar je uit, iedere dag weer!
Samen met je 30 andere collega’s zorg je ervoor dat alles op tijd wordt afgeleverd. Je werkt doordeweeks en soms op zaterdag. De aanvangstijden zijn of vroeg in de ochtend of begin van de dag. Zo ben je weer op tijd thuis!
Wat heb je nodig voor deze baan?
Je hebt een rijbewijs C. Je woont in Den Haag of omgeving. Je hebt zorg en plezier in je werk en je bent enthousiast en flexibel. Zo zorg je voor een warm onthaal en klanten die naar je uitkijken.
Wat bieden we jou?
Een afwisselende en zelfstandige baan;
Voor een C-chauffeur een bruto maandloon van € 2573 (obv 40 uur per week), dat kan uitgroeien tot € 2773,-;
Wij dragen graag bij aan een gezonde leefstijl door het aanbieden van fysiotherapie en advies voor een gezonde leefstijl;
8% vakantiegeld;
5 weken vakantie;
Gratis lunch;
Reiskosten € 0,19 per kilometer;
Deelname aan de pensioenregeling waarbij Hocras 2/3 van de premie betaalt;
Voorwaarden volgens CAO voor de Groothandel in Horecaproducten (GHP).
Wie zijn wij?
Hocras is een groothandel voor de horeca en grootverbruik. Vanuit ons logistiek centrum in Almere worden de klanten dagelijks bezorgd met verschillende type vrachtwagens. Het team van eigen chauffeurs rijdt nationaal, regionaal en fijnmazige stadsdistributie.
Hocras is een echt familiebedrijf dat zich kenmerkt door een persoonlijke en informele sfeer en korte communicatielijnen.
Topfuncties
©2022 Grabjobs | Alle rechten voorbehouden | Privacybeleid | Algemene Voorwaarden